REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 04 listopad 2013 19:36

Kolejne spotkanie z Podróżnikiem!

dominik szmajda ural

Dominik Szmajda - uczestnik oryginalnej wyprawy na Ural Polarny, która miała miejsce latem 2012 roku będzie kolejnym gościem Jasielskich Spotkań z Podróżnikami w Zajeździe pod Skałą 7 listopada o godzinie 19.00.


Już w czwartek 7 listopada Dominik Szmajda opowie o samotnej wyprawie rowerowej.
- Latem 2012 roku udałem się do północnej Rosji, a dokładnie na Ural Polarny i tundrę jamalską, aby tam właśnie pojeździć na rowerze! Dlaczego akurat tam? W wielkim skrócie – bo pięknie i ciekawie. I bardzo egzotycznie! Nigdy wcześniej nie podróżowałem w kierunku północnym. Chciałem przekonać się, czym tak naprawdę jest tundra, wytarzać się w niej trochę i sprawdzić, czy da się po niej jechać na rowerze. Z kolei Ural Polarny to góry zupełnie dzikie i nagie, bez drzew, jak na pustyni. Uwielbiam pustynie i czułem, że te zielone też przypadną mi do gustu – tak w wielkim skrócie wspomina wyprawę podróżnik

Jakie ciekawostki i tajemnice skrywa w sobie ta prawdziwie męska przygoda?

Spotkanie z Dominikiem będzie okazją do posłuchania opowieści o podróży obfitującej w niezwykłe akcje. Chcesz dowiedzieć się więcej? Dołącz do nas 7 listopada!
Kupując bilet o wartości 10 złotych dajesz szansę na lepsze życie małego Kubusia, który choruje na mukowiscytozę! Naprawdę warto!

Do zobaczenia!

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin