Tworzenie stron internetowych Jasło

Zdrowie

Uważaj na kleszcze

Wzrasta zachorowalność na choroby odkleszczowe

Klaszcze są aktywne w Polsce już od wiosny, ale to wakacje są czasem, w którym najwięcej Pacjentów zgłasza się do lekarza z niepokojącymi objawami po ich ugryzieniu.

Jakość powietrza

powietrzeWystępuje ryzyko przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu PM10 oraz ryzyka wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu PM10 na terenie woj. podkarpackiego

Miesiąc walki z rakiem piersi - bezpłatne badania w mammobusie - Jasło

Miesiąc walki z rakiem piersi - bezpłatne badania w mammobusie - JasłoPaździernik – miesiąc walki z rakiem piersi. W tym czasie szczególnie warto pamiętać o zdrowiu swoim i kobiet w swoim otoczeniu.

Tłuszcze ważnymi składnikami pożywienia

Tłuszcze ważnymi składnikami pożywieniaRównowaga płynów w organizmie. Poziom cholesterolu, a stan zdrowia. Jakie są najzdrowsze tłuszcze oraz czy dieta może być ich pozbawiona - to główne zagadnienia poruszane podczas 71. spotkania w ramach Studni Kulturalnej JDK, którego gościem była Jolanta Miklar, propagatorka zdrowego stylu życia, właścicielka gospodarstwa ekologicznego w Kotani.

Powrót do szkoły

sniadanieWraz z ostatnimi promieniami letniego słońca dzieci wracają do szkoły. Aby przez kilkugodzinny pobyt w szkole były pełne energii warto zadbać o to, by w ich plecaku zawsze znalazło się miejsce na pyszne i pożywne drugie śniadanie.