Fotograf ślubny Jasło, Krosno

Zdrowie

Jakość powietrza

powietrzeWystępuje ryzyko przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu PM10 oraz ryzyka wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu PM10 na terenie woj. podkarpackiego

Miesiąc walki z rakiem piersi - bezpłatne badania w mammobusie - Jasło

Miesiąc walki z rakiem piersi - bezpłatne badania w mammobusie - JasłoPaździernik – miesiąc walki z rakiem piersi. W tym czasie szczególnie warto pamiętać o zdrowiu swoim i kobiet w swoim otoczeniu.

Tłuszcze ważnymi składnikami pożywienia

Tłuszcze ważnymi składnikami pożywieniaRównowaga płynów w organizmie. Poziom cholesterolu, a stan zdrowia. Jakie są najzdrowsze tłuszcze oraz czy dieta może być ich pozbawiona - to główne zagadnienia poruszane podczas 71. spotkania w ramach Studni Kulturalnej JDK, którego gościem była Jolanta Miklar, propagatorka zdrowego stylu życia, właścicielka gospodarstwa ekologicznego w Kotani.

Powrót do szkoły

sniadanieWraz z ostatnimi promieniami letniego słońca dzieci wracają do szkoły. Aby przez kilkugodzinny pobyt w szkole były pełne energii warto zadbać o to, by w ich plecaku zawsze znalazło się miejsce na pyszne i pożywne drugie śniadanie.

Krztusiec

KrztusiecW związku ze znacznym wzrostem zachorowań na krztusiec (wg Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny),

Jak opalać się bezpiecznie?

Jak opalać się bezpiecznie?Ze słońcem nie ma żartów

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o zdrowiu

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o zdrowiuWiosna to dobry czas, aby zadbać nie tylko o właściwą dietę i dobre odżywianie, lecz także o inne aspekty swojego zdrowia. Zacznij od poznania 5 cennych wskazówek, które pozwolą Ci odpowiednio zadbać o siebie i Twoich bliskich.

Nie zabieraj zarazków na ferie zimowe!

shutterstock 2483933Oceny poprawione, plecak spakowany, narty przygotowane, pozostaje jeszcze tylko poczekać na ostatni przed feriami dzwonek i można ruszać na zimową wyprawę! Warto jednak zadbać o swoje zdrowie, by nie spędzić wolnego czasu z gorączką w łóżku.

Kampania edukacyjna „JEDEN TEST . DWA ŻYCIA”

Bez-nazwy-1Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle informuje, że Krajowe Centrum ds. AIDS 20 listopada 2014 roku rozpoczęło ogólnopolską kampanię edukacyjną pt. Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™.

Europejskie prawa dla polskich pacjentów

lekarz 2-0Już za kilka dni każdy ubezpieczony polski pacjent zyska prawo do zwrotu z Narodowego Funduszu Zdrowia kosztów zabiegu usunięcia zaćmy, artroskopii kolana czy też wizyty u lekarza specjalisty w Czechach, na Słowacji i w każdym innym kraju członkowskim UE.

Poinformuj nas