Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

Zdrowie

Jakość powietrza

powietrzeWystępuje ryzyko przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu PM10 oraz ryzyka wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu PM10 na terenie woj. podkarpackiego

Miesiąc walki z rakiem piersi - bezpłatne badania w mammobusie - Jasło

Miesiąc walki z rakiem piersi - bezpłatne badania w mammobusie - JasłoPaździernik – miesiąc walki z rakiem piersi. W tym czasie szczególnie warto pamiętać o zdrowiu swoim i kobiet w swoim otoczeniu.

Tłuszcze ważnymi składnikami pożywienia

Tłuszcze ważnymi składnikami pożywieniaRównowaga płynów w organizmie. Poziom cholesterolu, a stan zdrowia. Jakie są najzdrowsze tłuszcze oraz czy dieta może być ich pozbawiona - to główne zagadnienia poruszane podczas 71. spotkania w ramach Studni Kulturalnej JDK, którego gościem była Jolanta Miklar, propagatorka zdrowego stylu życia, właścicielka gospodarstwa ekologicznego w Kotani.

Powrót do szkoły

sniadanieWraz z ostatnimi promieniami letniego słońca dzieci wracają do szkoły. Aby przez kilkugodzinny pobyt w szkole były pełne energii warto zadbać o to, by w ich plecaku zawsze znalazło się miejsce na pyszne i pożywne drugie śniadanie.

Krztusiec

KrztusiecW związku ze znacznym wzrostem zachorowań na krztusiec (wg Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny),

Jak opalać się bezpiecznie?

Jak opalać się bezpiecznie?Ze słońcem nie ma żartów

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o zdrowiu

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o zdrowiuWiosna to dobry czas, aby zadbać nie tylko o właściwą dietę i dobre odżywianie, lecz także o inne aspekty swojego zdrowia. Zacznij od poznania 5 cennych wskazówek, które pozwolą Ci odpowiednio zadbać o siebie i Twoich bliskich.

Nie zabieraj zarazków na ferie zimowe!

shutterstock 2483933Oceny poprawione, plecak spakowany, narty przygotowane, pozostaje jeszcze tylko poczekać na ostatni przed feriami dzwonek i można ruszać na zimową wyprawę! Warto jednak zadbać o swoje zdrowie, by nie spędzić wolnego czasu z gorączką w łóżku.

Kampania edukacyjna „JEDEN TEST . DWA ŻYCIA”

Bez-nazwy-1Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle informuje, że Krajowe Centrum ds. AIDS 20 listopada 2014 roku rozpoczęło ogólnopolską kampanię edukacyjną pt. Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™.

Europejskie prawa dla polskich pacjentów

lekarz 2-0Już za kilka dni każdy ubezpieczony polski pacjent zyska prawo do zwrotu z Narodowego Funduszu Zdrowia kosztów zabiegu usunięcia zaćmy, artroskopii kolana czy też wizyty u lekarza specjalisty w Czechach, na Słowacji i w każdym innym kraju członkowskim UE.

Poinformuj nas