Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Wywiady

Robert Pogorzelski założyciel Ośrodka Rehabilitacyjnego Dzikich Zwierząt ,,Puchacz"
Featured

Z szacunku do ptaków- Robert Pogorzelski opowiada o swojej pasji

Robert Pogorzelski był gościem Klubu Ludzi z Pasją Jasielskiego Domu Kultury. Spotkanie odbyło się 17 maja 2024 roku w Jasielskim Domu Kultury.

spotkanie z Krystyną Mirek
Featured

Moja wena jest kobietą – spotkanie z Krystyną Mirek

O tym, jak z pasji czytania zrodziła się potrzeba zostania pisarką dowiedzieliśmy się 2 października 2018 br. na spotkaniu z Krystyną Mirek

Szymon Hołownia w MBP w Jaśle
Featured

Chrześcijanin to jest człowiek, po spotkaniu z którym chce się żyć – Szymon Hołownia w MBP w Jaśle

O potrzebie życia Ewangelią mówił Szymon Hołownia 27 września br. na spotkaniach zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle,

Wolontariat nie polega na poświęcaniu się
Featured

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek: Wolontariat nie polega na poświęcaniu się

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek: Wolontariat nie polega na poświęcaniu się

Featured

O różnych odcieniach macierzyństwa

magdalena wywiadPo książkę ,,Stan nie! błogosławiony” Magdaleny Majcher sięga coraz więcej kobiet. Mogę śmiało przyznać, że popularne blogi i portale społecznościowe zalewa fala pozytywnych recenzji na temat tej książki. O emocjach, problemach i sile kobiet rozmawiam z autorką powieści Magdaleną Majcher.

Featured

JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ PISZĄ...

Jak Cię widzą, tak Cię pisząJak powinna wyglądać kobieca garderoba? Jak dopasowywać ubrania do siebie, by nie wyglądać karykaturalnie?

Featured

Na koncercie mówimy w C-dur

DPP 90O fascynacji afrykańskim brzmieniem, nowej płycie i 10-leciu powstania zespołu Rafał Boniśniak - perkusista zespołu New Day opowiada w rozmowie z Anną Dziura

Featured

Odnawialne źródła energii – wywiad z Piotrem Bialikiem, Prezesem Zarządu Argus Energy

Piotr-BialikOdnawialne źródła energii to dziedzina, która budzi coraz większe zainteresowanie zarówno wśród światowych inwestorów, jak i rządów państw, czy też organizacji międzynarodowych.

Featured

Dr Stanisław Szymanik o polskiej Misji Medycznej ,,Soczi 2014’’

1339243692Już niebawem, w dniach 7-23 lutego 2014 roku, czeka nas największa zimowa impreza sportowa, czyli 22. edycja Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. W programie igrzysk znajdzie się 15 dyscyplin, wśród których medale zostaną rozdane aż w 98 konkurencjach.

Featured

Miłość i wola walki pomogły jej pokonać raka… Wygrała!

0Z5Y3014Zawsze dbała o swoje zdrowie. Profilaktyka, regularne wizyty kontrolne były bardzo istotne w jej życiu. Pewnego dnia usłyszała: ,,Pani Aniu, ma pani raka”.