piątek, 28 listopad 2014 00:00

Choinki Jedynki znowu w Jaśle!

2Już po raz drugi na jasielskim rynku odbędzie się akcja charytatywna Choinki Jedynki, której celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”. Jasło będzie jednym z ośmiu miast w Polsce, które wezmą udział w tej akcji, organizowanej pod patronatem honorowym małżonki Prezydenta RP – Pani Anny Komorowskiej.

Impreza plenerowa w naszym mieście odbędzie się 7 grudnia (niedziela) w godzinach 10-13. W tym czasie w Programie 1 Polskiego Radia będzie emitowana audycja na żywo z jasielskiego rynku. Audycję, akcje plenerowe i licytacje poprowadzą Karolina Rożej i Roman Czejarek. W trakcie "wejść na żywo" na antenę prowadzone będą wywiady z zaproszonymi gośćmi, konkursy z nagrodami dla mieszkańców miast i słuchaczy.

choinki jedynki

W ramach akcji charytatywnej odbywać się będą licytacje prac, wykonanych przez znane osobistości. Do Jasła trafią prace prof. Jerzego Bralczyka, Mai Ostaszewskiej, Wojciecha Kordy oraz Macieja Jachowskiego.

Maciej-Jachowski

Maja-Ostaszewska

prof.-Jerzy-Bralczyk

Wojciech-Korda