REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 04 wrzesień 2014 00:00

Ogólnopolski zlot fanów Magdy Gessler w Jaśle

IS DPP 23931 sierpnia do Jasła zjechali fani Magdy Gessler. Fotorelacja


Znana restauratorka gościła w restauracji ,,u Schabińskiej”, gdzie podpisywała m.in. swoją nową książkę ,,101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce”. Ogólnopolski zlot fanów Magdy Gessler zgromadził wielu sympatyków restauratorki. Gessler bardzo chętnie pozowała do zdjęć z fanami. Na spotkaniu nie zabrakło atrakcji: proziaków i pieczonego prosiaka. Niedzielnemu spotkaniu towarzyszyła doskonała oprawa muzyczna.

IS DPP 215


IS DPP 190


Restauracja ,,u Schabińskiej” w ubiegłym roku wzięła udział w programie ,,Kuchenne rewolucje” Perła zmieniła się w lokal ,,U Schabińskiej”, a na stołach króluje kuchnia regionalna. O kuchennych rewolucjach Magdy Gessler w jasielskiej restauracji pisaliśmy tutaj

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin