wtorek, 15 styczeń 2019 12:55

VIII Międzynarodowy Turniej Judo dla dzieci i młodzieży Bielsko- Biała Wyróżniony

VIII Międzynarodowy Turniej Judo dla dzieci i młodzieży Bielsko- BiałaMiędzynarodowy Turniej Judo w Bielsko- Białej zgromadził ponad 1300 zawodników ze 115 klubów z kraju i Europy.

Nasi zawodnicy UKS MOSIR JASLO również pokazali się z jak najlepszej strony.
Srebrny medal dla Jasła przywiozła Julia Wojdyła, natomiast dla Jakuba Piątka brakło trochę szczęścia i niestety przegrał walkę o brązowy medal i tym samym uplasował się na 5 miejscu. Alan Nowak i Kasper Krzakiewicz, mogą przyznać że ten turniej nie był dla nich szczęśliwy, niestety nie przeszli walk eliminacyjnych. To pierwszy turniej w tym roku i może być tylko lepiej.
Gratulacje za piękną sportową postawę. Wielkie podziękowania dla Urzędu Miasta Jasła za wspieranie kariery młodych judoków.
www.judomosir.pl