Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Zimowe zabawy na stoku Mareszka podczas ferii

Ferie na stoku Mereszka

Zabawy na stoku narciarskim „Mereszka” za nami!


W minioną sobotę, 3 lutego, dzieci i młodzież z powiatu jasielskiego, w ramach „Ferii na stoku Mereszka” uprawiali sporty zimowe i bawili się na śniegu, korzystając z pięknej aury i być może ostatnich podrygów zimy. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Starosta Jasielski Adam Pawluś, a Powiat Jasielski był fundatorem tego wydarzenia.

Ferie zimowe to czas, który można aktywnie spędzić na świeżym powietrzu, najlepiej na śniegu. Korzystając ze śnieżnej aury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, zorganizował dla 100 najmłodszych mieszkańców naszego powiatu wyjazd na stok narciarski „Mereszka” w Świątkowej Wielkiej, gdzie mogli oni uprawiać sporty zimowe i zabawy na śniegu, spędzając czas z rodziną na świeżym powietrzu.

 

Dla uczestników wyjazdu zorganizowano wiele atrakcji. Mogli oni bezpłatnie korzystać z wyciągu narciarskiego, z wypożyczalni sprzętu oraz z lekcji z instruktorami narciarskimi. Najmłodsi chętnie korzystali z możliwości zjazdu z górki na pontonie. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki skuterem.

Zwieńczeniem zimowej wyprawy było ognisko, na którym uczestnicy piekli kiełbaski.

Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas pozostanie dzieciom długo w pamięci!

50000 Pozostało znaków