Jasielskie siatkarki na zawodach

Sukces II Liceum na Powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej

24.01.2024 w ZS nr 3 oraz ZS Budowlanych w Jaśle odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jasielskiego w Siatkówce Chłopców. W całodziennych rozgrywkach znakomicie zaprezentowała się reprezentacja II Liceum. Zawodnicy wygrali wszystkie swoje mecze bez straty seta i zajęli I miejsce w powiecie a tym samym będą reprezentować II Liceum na rozgrywkach rejonowych.

Szkołę reprezentowali:

Konrad Maczuga 4B, Piotr Kulikowski 3C, Maciej Czyżowicz 4B, Jakub Owczarski 4B, Michał Jamrogowicz 3B, Łukasz Szot 2D, Mateusz Miśkowicz 4 D, Szymon Gustek 4D, Jakub Lisowski 4 D

Kolejnego dnia w ZS nr 3 oraz w II LO w Jaśle odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jasielskiego w Siatkówce Dziewcząt. Reprezentacja dziewcząt II Liceum przegrała (po zaciętej walce) tylko jeden mecz i zajęła II miejsce w powiecie.

Szkołę reprezentowały:

Wiktoria Szeląg 3B, Wiktoria Orlof 3B, Julia Dybaś 4D, Julia Owczarska 2A, Julia Pyznar 2A, Amelia Musiał 2A, Julia Wietecha 3A, Maja Dubiel 1C, Martyna Gorczyca 1C.

Duże brawa za postawę zawodników.

Opiekunem obu reprezentacji był Jacek Książek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!