REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 01 maj 2013 19:39

Zaproszenie na I Marsz Nordic Walking studentów UTW 2013

miastojaslo.plc

Zarząd Jasielskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Jaśle, ul. Na Kotlinę 8 w uzupełnieniu treści plakatu informuje, że głównym pomysłodawcą ogólnopolskiej imprezy „I Marsz Nordic Walking studentów UTW 2013” jest Stowarzyszenie Akademia Złotego Wieku Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie.


JS UTW zgłosiło swój udział w marszu, rozszerzając o mieszkańców Jasła. Zgodnie z Zadaniem Publicznym, jakie otrzymaliśmy od Urzędu Naszego Miasta.
Celem akcji jest :
- zachęcanie studentów UTW i mieszkańców Jasła do aktywności sportowej,
- integracja środowiska studenckiego z mieszkańcami Jasła,
- promocja czynnego spędzania wolnego czasu: anima sana in corpore sano - w zdrowym ciele zdrowy duch

nordic-plakat


Wyznaczanie sobie celów to nie tylko droga do aktywnego rozwoju w Nordic Walking. Dobrze postawione zadanie skutecznie pomaga nam utrzymywać motywację. Kiedy zaczniemy osiągać to, co sobie wyznaczyliśmy, budujemy własne zadowolenie a sam Nordic Walking staje bardziej satysfakcjonujący.
Łączy nas chęć przeżycia czegoś niezwykłego i niezapomnianego. Towarzyszyć będzie nam wyjątkowa atmosfera, poczucie wspólnoty, a nade wszystko ruch na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. Sprawność fizyczna - mniej wymagana, bo liczy się Nasza radość i uśmiech na twarzy! Nie trzeba być zawodowym sportowcem, gdyż najważniejsza jest dobra zabawa! Wspólny spacer będzie naszym sukcesem. Nordic Walking tak działa! Zrzeszając ludzi pozwala im być zadowolonymi i zdrowszymi. Niezależnie od powodu dla którego będziemy uczestniczyć w marszu możemy czerpać radość ze wspólnego wysiłku, a w konsekwencji iść dalej, szybciej i przyjemniej. Dzięki chodzeniu bezsprzecznie zyskujemy lepsze samopoczucie i lepszą sylwetkę, nie zapominajmy o tym!

18 maja 2013 godzina 11.00
rusza wspólna ogólnopolska akcja
I Marsz Nordic Walking Studentów UTW 2013
Liczymy na liczny spontaniczny udział studentów UTW i mieszkańców Jasła

Organizatorzy Marszu

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # Asiek 2013-05-08 13:01
Ciekawa jestem ile osób na to przyjdzie. Fajna sprawa. Oby pogoda dopisała i ludzie
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin