Jasło

Fotografia ślubna

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 29 styczeń 2015 14:59

Załóż biegówki na ferie

Załóż biegówki na ferie Po raz kolejny Miasto Jasło organizuje bezpłatne zajęcia na nartach biegowych dla dzieci i młodzieży z jasielskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.


Zajęcia organizowane są w ramach zadania „Zima na sportowo - popularyzacja narciarstwa biegowego w Jaśle”. Sprzęt do narciarstwa biegowego (buty, narty, kijki) zapewnia Miasto Jasło.

Zajęcia prowadzone będą w czterech grupach (do 15 osób) w ramach dwóch godzin lekcyjnych w tygodniu, natomiast w okresie ferii zimowych planowane jest przeprowadzenie zajęć dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne. W okresie od 1 do 28 lutego 2015 roku planowane jest osiem spotkań dla każdej grupy.

Zajęcia z narciarstwa biegowego będą obejmowały m.in.: przygotowanie teoretyczne dotyczące poruszania się na nartach i zachowania się na trasach narciarskich, a także naukę podstawowych technik narciarskich. W przypadku braku śniegu prowadzone będą alternatywne zajęcia na lodowisku sportowym.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są telefonicznie u instruktora Damiana Ciborowskiego pod numerem tel. 606 267 207.

UMJ

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje