REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 10 lipiec 2014 00:00

Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów wygrywa w Pruchniku!

1Czwarta z dziesięciu edycji Cyklokarpat odbyła się w ubiegłą niedzielę w Pruchniku.


Zawodnicy, przyzwyczajeni do rokrocznie suchej trasy i słonecznej pogody w tej miejscowości, tym razem musieli stawić czoła ciężkiej technicznie błotnistej trasie oraz upalnej pogodzie. Trudna trasa oraz upalna aura nie przeszkodziła natomiast w tym, aby większość zawodników ukończyła maraton z uśmiechem na twarzy. Trasa oznaczona niemalże od startu do samej mety sznurkiem nie pozostawiła możliwości zgubienia się. Również tłumy kibiców, jak co roku w Pruchniku, dopingujące kolarzy bez względu na warunki atmosferyczne czynią ten maraton wyjątkowym w skali całego cyklu, a może nawet wszystkich tego typu imprez w Polsce.

Wśród ponad 400 startujących zawodników nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Na najdłuższym dystansie giga mierzącym 70 km wystartowało 5 naszych zawodników.

Najszybszy na tym dystansie okazał się Mateusz Woźniak zajmując 2 w Kat. GM2 miejsce. Piąte miejsce w kat. GM3, przypadło Jakubowi Gryzło. Następne miejsca w tej kategorii zajęli: 8 Tomasz Leśniak 9 Jakub Zbiegień.

3

W Kategorii GM5 bezkonkurencyjny okazał się po raz kolejny Marek Gorczyca deklasując w swojej kategorii rywali o ponad 40 minut!

Również sześciu zawodników JSC wystartowało na dystansie Mega 40 km. Najszybszy na tym dystansie okazał się Kamil Cygan zajmując 11 miejsce w Kat MM2.

5

Krzysztof Staniszewski zajął 3 miejsce w kat. MM1. Mirosław Pawluś był 57 w kat. MM3 . Adam Poniatowski był 6 w Kat. MM4. Natomiast Robert Śliwowski był 35. W Kat. MM5 Wiktor Wiśniewicz rywalizację ukończył na 12 miejscu.

Na najkrótszym dystansie hobby – 20 km rywalizowało 8 zawodników JSC. Najlepiej pojechał Wojciech Wantuch zajmując 1 miejsce w kategorii HM2, oraz 1 miejsce Open! W tej samej kategorii na 6 miejscu uplasował się Kamil Czerw, Krystian Kras był 45 a Grzegorz Prucnal 46.

4

Sylwia Zaleśnia w Kat. HK1 była 4. Aneta Jokiel w Kat., HK3 była 7 Piotr Gryzło w Kat. HM1 był 11. Janusz Zaleśny w Kat. HM3 był 25

2

Drużynowo Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zwyciężyło! pokonując Jedlicze Team oraz Essentia Vitae RKK MTB

Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin