REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

niedziela, 06 kwiecień 2014 02:00

Medale judoczek ASW JUDO JASŁO na Mistrzostwach Polski

foto-mistrzostwa

W Luboniu koło Poznania rozegrane zostały Mistrzostwa Polski młodzików i młodziczek.


Jedna z najważniejszych imprez sportowych w tej grupie wiekowej zgromadziła ponad 500 zawodników z najlepszych klubów w naszym kraju.
Zawodniczki z naszego klubu po raz kolejny udowodniły że należą do najlepszych w naszym kraju. Pomimo, że zabrakło trochę szczęścia i nie udało sie wywalczyć złota to wyniki były wspaniałe.
Natalia Nocula w swojej kategorii wagowej wywalczyła srebrny medal a Katarzyna Kolbusz brązowy.
Na piątym miejscu uplasowała się Paulina Górniak , która rywalizowała w najliczniej reprezentowanej kategorii wagowej.
Nasz klub reprezentowała jeszcze Natalia Jankowska, niestety po pierwszym zwycięstwie uległa kolejnej rywalce i odpadła z dalszej rywalizacji.
Nasz klub rozpoczął swoją działalność niespełna cztery lata temu a jego zawodnikom udał się zgromadzić na swoim koncie 7 medali Mistrzostw Polki, 4 medale Pucharu Europy, 21 medali Pucharu Polski oraz medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, medale na wielu turniejach krajowych i zagranicznych.
Sukcesy te nie miały by miejsca gdyby nie sponsorzy i ludzie dobrej woli dzięki którym nasz klub się rozwija i ma możliwość stwarzać jak najlepsze warunki do treningu swoim zawodnikom.
Dziękujemy za pomoc instytucją oraz firmą:
Urząd Miasta Jasła, Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, Starostwo Powiatowe w Jaśle, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, MOSiR w Jaśle, Urząd Gminy w Dębowcu, firma Jafar, firma Tekpud, firma transportowa Augustyn Kulig, firma Auto Złom – Alfred Dybaś, firma Tarnopak, Firma Kaufland, Firma OVB, firma TanieTrofea.pl, firma Kasa Stefczyka, Firma CafeMax.pl, Hotel Perła Jasło, Restauracja „u Schabińskiej”.

UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin