środa, 09 lipiec 2014 02:00

Termomodernizacje zakończone

HAnkówka-2Zakończyły się prace modernizacyjne przy termomodernizacji dwóch budynków: domu ludowego na osiedlu Hankówka w Jaśle oraz budynku technicznego przy stadionie na osiedlu Rafineria.

Inwestycje realizowane przez Miasto, współfinansowane były ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie. Łączny koszt inwestycji wyniósł 203 tys. zł, z czego blisko 100 tys. zł pochodziło z dofinansowania.

budynek-RAfineria-1

W ramach termomodernizacji budynku Domu Ludowego na osiedlu Hankówka w Jaśle wykonane zostało: docieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie stropu, wymiana stolarki okiennej i wymiana drzwi zewnętrznych, poprawa izolacji przeciwwilgociowej fundamentów, obróbki blacharskie i rynny, instalacja odgromowa oraz poprawa stanu technicznego schodów zewnętrznych. Prace trwały od lutego do połowy czerwca br. Wartość zadania wyniosła 109,5 tys. zł, z czego dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Rzeszowie wyniosło 50 tys. zł.

Hankówka

Rafinaeria

Prace przy termomodernizacji budynku technicznego przy stadionie na osiedlu Rafineria w Jaśle trwały od lutego do końca maja 2014 r. W ramach zadania docieplono ściany zewnętrzne i strop, poprawiono izolację przeciwwilgociową fundamentów oraz wykonano obróbki blacharskie i rynny. Wartość inwestycji wyniosła 93,5 tys. zł, z czego dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Rzeszowie to 49,7 tys. zł.

UMJ