REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 22 lipiec 2013 12:35

ZAGRAJ w to! Gry planszowe w bibliotece

Gry planszowe w bibliotece

Dopadła Cię wakacyjna nuda? Chcesz spróbować nowego sposobu na spędzanie wolnego czasu? Przyjdź do Biblioteki i zagraj w gry planszowe!


Z myślą o wakacyjnej przerwie przygotowaliśmy nową porcję zabawnych, wciągających a jednocześnie edukacyjnych planszówek. Najmłodszym czytelnikom i ich rodzicom na pewno przypadną do gustu integracyjne gry rodzinne m.in.: pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji Szalony wyścig polnych myszek czy ucząca współpracy gra Kraby. Ci, którzy lubią sprawdzać granicę swojej pomysłowości powinni spróbować swoich sił w układance Buziaki Śmieszaki.

Gry planszowe w bibliotece


Dla tych, którzy lubią fantastykę gratką będzie gra Hobbit, w której razem z Bilbem i krasnoludami przenosimy się w świat magii i poszukiwań cennego skarbu, miłośnicy gier strategicznych mogą zamienić się w dzielnych wojskowych i stoczyć zaciekłą walkę w Bitwie Lądowej. Na sympatyków historii i harcerstwa czeka zaś wyjątkowa gra Mali Powstańcy. Warszawa 1944, w której gracze wcielają się w harcerzy-powstańców, a ich zadaniem jest walka z okupantem.

Gry planszowe w bibliotece


Nie nudź się w wakacje – przyjdź do biblioteki i daj się wciągnąć w planszową przygodę.

MBP Jasło

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin