Jasło

Fotograf ślubny Jasło, Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 14 czerwiec 2022 14:08

Piotruś Pan i Kapitan Hak w walce dobra ze złem

Piotruś Pan i Kapitan Hak w walce dobra ze złemPełna sala widowiskowa, fantastyczna widownia i znakomici młodzi aktorzy.

To wszystko w jednym miejscu – na sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury. Powód? – premiera widowiska „Piotruś Pan i piraci”, w wykonaniu aktorów Teatru Maskotka, działającego w Jasielskim Domu Kultury. Reżyserem spektaklu, który odbył się 9 czerwca br. jest Renata Samborska.

- Dziękuję teatrowi, bo to jest ogrom pracy. O ile wszyscy ci aktorzy mają satysfakcję z tej swojej pracy, to jest ktoś, bez kogo by tego spektaklu nie było. Cały ciężar za przedstawienie spoczywa na Renacie Samborskiej, za co jej bardzo dziękuję. Zrobić przedstawienie w tak krótkim czasie, to jest naprawdę wyzwanie. Aktorzy są wspaniali i Renata też. Dziękuję, że masz duszę Piotrusia Pana – mówiła po premierze Helena Gołębiowska, dyrektor Jasielskiego Domu Kultury.
Na godzinę widownia przeniosła się do świata wróżek, magii i piratów. Do świata, w którym dzieci latają i śpiewają syreny. Do świata, w którym istnieje prawdziwa przyjaźń, a dobro zwycięża zło. Brawurowe role młodych artystów, choreografia i scenografia stworzyły niepowtarzalny klimat, a mali widzowie z wypiekami na twarzach obserwowali dynamiczną akcję na scenie.

***
Teatr „Maskotka” działający przy Jasielskim Domu Kultury, wystąpił w składzie:
Piotruś Pan: Jonatan Maciejowski,
Kapitan Hak: Wojciech Knapik (gościnnie),
Wanda: Milena Nocek,
Janka: Maja Czyżowicz,
Dzwoneczek: Nikola Jurusik,
Piraci: Zofia Aftanaz, Michalina Błoniarz, Carmen Cyran, Emilia Pękalska,
Amelia Olbrot – Santivaňez, Wiktor Furmanek, Tymek Łącki,
Drużyna Piotrusia Pana: Maria Biernacka Zosia Kozik,
Ania Ziarko, Zosia Żygłowicz,
Mama: Patrycja Zoła (gościnnie).

jdk

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Fotograf Jasło, Krosno

Więcej w tej kategorii: « Malownicze Pogórze Rożnowskie

Poinformuj nas