sobota, 18 maj 2013 15:08

III Majowa Noc z JDK

Średniowieczna wioska, mini jarmark, pokazy walk średniowiecznych, koncert orkiestry dętej i solistów JDK, zumba pod gwiazdami, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na mieszkańców miasta w JDK. FOTORELACJA

Wczoraj, 17.05.2013 mogliśmy uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu. Cudowna pod każdy względem noc dostarczyła wielu atrakcji dla małych i dużych.

III Majowa Noc z JDK

O godz. 18 rozpoczął się wernisaż Stanisława Hubnera ,,Fotografia i akwarela”. Szlachetna, a zarazem zróżnicowana kolorystyka prezentowana na pracach artysty wzbudzała zachwyt oglądających.

III Majowa Noc z JDK

Występ orkiestry Państwowej i Prywatnej Szkoły Muzycznej w Jaśle, pod dyrekcją Tadeusza Wróbla, jak również soliści i zespół wokalny Fermata dostarczyli niezapomnianych wrażeń.
Można było również skorzystać z pomocy służb medycznych i zmierzyć sobie ciśnienie. Podczas majowej nocy każdy mógł znaleźć ,,coś” dla siebie. Począwszy od średniowiecznej wioski, poprzez ziołolecznictwo a skończywszy na muzycznych występach.

Anna Dziura