REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 17 kwiecień 2013 17:17

Biblioteka Juniwersytecka znów pełna studentów

01

13 kwietnia 2013 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle rozpoczęła się kolejna edycja zajęć dla młodych studentów Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego, pod hasłem „Przystanek Biblioteka Juniwersytecka”.


Jak na uniwersyteckie normy przystało, zajęcia praktyczne poprzedziła krótka część wykładowa, w której studenci zapoznali się pokrótce z drogą książki od tabliczki glinianej aż do biblioteki cyfrowej. Następnie, w czterech pracowniach warsztatowych mieli okazję przekonać się, jak wiele możliwości mieści się w słowie „książka”.

02


03
04

W pracowni e-booków czytali je używając czytników elektronicznych, w pracowni komputerowej odwiedzili biblioteki cyfrowe, słuchali audiobooków i poznali zabawne gry edukacyjne, w pracowniach książki obrazkowej powstało tyle historii, ilu uczestników zajęć, a nawet jeszcze więcej, bo okazało się, że każda strona niesie kolejne pomysły na opowiadania. Na zakończenie zajęć mali studenci otrzymali materiały edukacyjne i zapowiedzieli, że z chęcią będą odwiedzać Bibliotekę.

MBP w Jaśle

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin