wtorek, 24 styczeń 2017 10:42

Karnawał z Babcią i Dziadziem

Karnawał z Babcią i DziadziemDzień Babci i Dziadka to już tradycja w naszym przedszkolu - to również okazja by wyrabiać u dzieci poczucie więzi rodzinnych, uczyć szacunku dla starszych.

Dziadkowie to wyjątkowe osoby, które zawsze mają czas na zabawę ze swoimi wnukami, opowiadanie bajek czy pójście na spacer. Dlatego tak niecierpliwie nasze przedszkolaki czekają, aby złożyć życzenia seniorom rodu.

babcia 2
To zacne święto w Przedszkolu Miejskim Nr 9 obchodziliśmy 11 stycznia na scenie Jasielskiego Domu Kultury. Dzieci przedstawiły barwny i atrakcyjny program artystyczny. Było Widowisko Jasełkowe Niesiemy nowinę, piosenki, życzenia oraz tańce nowoczesne. Wnuczęta swoimi występami wyraziły wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Podczas występów na twarzach obecnych na sali dziadków można było zobaczyć łzy wzruszenia, radości i dumy.

babcia 3
Ogromną radość sprawiły również prezenty, przygotowane własnoręcznie przez wnuczęta – choinki i serduszka ze słodką niespodzianką, laurki, bukieciki kwiatowe oraz złote rybki. Trudno powiedzieć, kto był bardziej szczęśliwy tego dnia - wnuki czy dziadkowie. Jedno jest pewne - za okazaną miłość przedszkolaki potrafią pięknie podziękować swoim dziadkom.

PM Nr 9