czwartek, 28 marzec 2013 12:34

Uwaga! Czytanie uzależnia!

7

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do udziału w konkursie na Demotywator Literacki.

Celem konkursu jest promowanie literatury i czytelnictwa przy użyciu nowatorskiej formy - demotywatora. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu autorskiego demotywatora promującego szeroko rozumiane: książkę, literaturę, czytelnictwo. Prace konkursowe powinny mieć formę demotywatora tj. zdjęcia/rysunku opatrzonego komentującym go podpisem. W konkursie mogą brać udział dzieci, młodzież szkolna oraz osoby dorosłe. Konkurs będzie trwał w dniach 28 marca – 29 kwietnia 2013 r. włącznie. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.mbp.jaslo.pl oraz na blogu projektu http://wariacjeliterackie.blogspot.com/.

Demotywator konkurs

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Wariacje literackie”, który dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Patronat medialny nad projektem sprawują: Radio Via, Telewizja Obiektyw, TV Jasło oraz portale: www.jaslo4u.pl; www.jaslonet.pl; www.mojemiasto.info.pl; www.itvpodkarpacie.pl; www.terazJaslo.pl; www.twojejaslo.pl; www.wirtualnejaslo.pl .

MBP w Jaśle

ZAHURT JASŁO