REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 16 kwiecień 2015 11:41

Sukcesy uczestników Sceny Młodego Aktora

Sukcesy uczestników Sceny Młodego AktoraDwaj recytatorzy Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle w ostatnim czasie zdobywali sukcesy na wojewódzkich konkursach recytatorskich.Miłosz Momot – uczeń III klasy Gimnazjum nr 1 w Jaśle – okazał się najlepszy w Wojewódzkim Konkursie SACRUM W LITERATURZE I SZTUCE, który odbył się 21 marca br. w Prywatnym Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu. W finale tego konkursu wystąpił również drugi uczestnik Sceny Młodego Aktora – Filip Nowak, jednak szczęście uśmiechnęło się do niego w innym konkursie. III miejsce zajął recytując wiersz Ewy Lipskiej „Z cyklu: Wielkie awarie (I)” w V Podkarpackim Konkursie Poezji Współczesnej, organizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie w dniu 10.04.15 r. Filip jest uczniem II klasy Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Scenę Młodego Aktora w Młodzieżowym Domu Kultury prowadzi Agnieszka Kuczała.
Dumni z osiągnięć naszej zdolnej młodzieży życzymy jej dalszych sukcesów!
MDK

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin