REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 29 styczeń 2015 14:47

Kolędowali w Miejscu Piastowym

Kolędowali w Miejscu Piastowym Soliści Jasielskiego Domu Kultury Roksana Węgiel, Oskar Reczek i Maciej Marciniec to laureaci XVI Konkursu Kolęd i Pastorałek w Miejscu Piastowym, który odbył się w połowie grudnia 2014 roku.


Konkurs Kolęd i Pastorałek, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od wielu lat, jest przeznaczony dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z terenu Podkarpacia. Jego celem jest promocja i kultywowanie tradycji kolędniczych związanych z regionem oraz wymiana doświadczeń artystycznych. Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym zachęca również w ten sposób do czynnego udziału w tworzeniu kultury i rozbudzaniu aktywności twórczej wśród dzieci i młodzieży.

Maciej

kp (JDK)

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin