czwartek, 29 styczeń 2015 14:47

Kolędowali w Miejscu Piastowym

Kolędowali w Miejscu Piastowym Soliści Jasielskiego Domu Kultury Roksana Węgiel, Oskar Reczek i Maciej Marciniec to laureaci XVI Konkursu Kolęd i Pastorałek w Miejscu Piastowym, który odbył się w połowie grudnia 2014 roku.

Konkurs Kolęd i Pastorałek, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od wielu lat, jest przeznaczony dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z terenu Podkarpacia. Jego celem jest promocja i kultywowanie tradycji kolędniczych związanych z regionem oraz wymiana doświadczeń artystycznych. Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym zachęca również w ten sposób do czynnego udziału w tworzeniu kultury i rozbudzaniu aktywności twórczej wśród dzieci i młodzieży.

Maciej

kp (JDK)