poniedziałek, 14 kwiecień 2014 02:00

Przedświąteczny kiermasz na jasielskim rynku

IMG 3792

Palmy wielkanocne, piernikowe i koronkowe baranki, zdobione najróżniejszymi technikami jajka, a także koszyczki na „święconkę”, serwetki, ozdobne kurczaki, zajączki i setki innych drobiazgów kojarzących się z wiosną i zbliżającymi się świętami można kupić na Kiermaszu Wielkanocnym Rękodzieła Artystycznego, który trwa na jasielskim rynku.

IMG 3771

IMG 3778
IMG 3788
Stoiska artystów ludowych i rękodzielników czynne były (sobota 12 bm.) czynne od godz. 10 do 17 i (niedziela 13 bm.) w tych samych godzinach.
Organizatorami kiermaszu są: Urząd Miasta w Jaśle i Jasielski Dom Kultury.

JDK - st