REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 22 luty 2017 09:59

Nauka programowania Baltie z lekcją pokazową

Nauka programowania Baltie z lekcją pokazowąW dniu 14 lutego 2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie odbyło się seminarium „Nauka programowania Baltie z lekcją pokazową” przeznaczone dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów.


Seminarium zorganizowało Kuratorium Oświaty w Rzeszowie we współpracy z Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie.
Seminarium poprowadził Roman Klara, nauczyciel konsultant krośnieńskiego Oddziału PCEN.
Bohumir Soukup , twórca Baltie, a zarazem jeden z czołowych programistów na świecie przedstawił projekt „Twórcza Informatyka z Baltie”oraz przeprowadził ciekawą lekcję pokazową z uczniami różnych klas. Podczas konferencji zaprezentowano również program Baltie w wersji 3D oraz w wersji dedykowanej na tablety i telefony komórkowe.
Seminarium cieszyło się dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 123 uczestników.

 

b


c

 

Andrzej Guzik
Wicedyrektor PCEN ds. Oddziału w Krośnie

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin