REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 13 styczeń 2014 17:44

Szóstki Jasło rocznik 2001 na turnieju halowym w słowackim Trebiszowie

miniaturs

Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna Szóstki Jasło rocznik 2001, która w dniach 28-29 grudnia wzięła udział w międzynarodowym turnieju halowym w słowackim Trebiszowie.


Należy wspomnieć że w rozgrywkach udział wzięły ekipy z czterech państw: Polski, Czech, Słowacji i Węgier.
W pierwszym dniu turnieju, w fazie grupowej nasi chłopcy zanotowali dwa zwycięstwa i dwa remisy, dzięki czemu awansowali do półfinału z pierwszego miejsca w grupie.

wd (4)

wd-(2)

Wyniki meczy grupowych:
Szostka 1 -1 Cigant (Węgry)
Szostka 3 -1 Michalowce (Słowacja)
Szostka 5 - 0 Slavoj Trebisow A (Słowacja)
Szostka 0 – 0 Humenne (Słowacja)
Półfinałowego przeciwnika Szóstki zgodnie z regulaminem, wyłonić musiał baraż pomiędzy drugą drużyna naszej grupy, a trzecią drużyna grupy B. W meczu tym spotkały sie Humenne i Tarnovia Tarnów. Mecz stosunkiem 2-0 wygrała drużyna słowacka. Los więc chciał abyśmy po raz drugi w tym turnieju zmierzyli swoje siły z ekipą z Humenne. Po pięknym spotkaniu wygrywamy 1-0 i awansujemy do finału . Tu gramy z gospodarzami turnieju drużyną Slavoj Trebisow B. Początek w naszym wykonaniu niezbyt dobry, bo już w drugiej minucie tracimy bramkę. Przez kolejnych dziesięć minut jesteśmy w ofensywie, nie dopuszczając rywala do wyjścia ze swojej połowy. Dzięki temu w jedenastej minucie doprowadziliśmy do remisu, a minutę później wychodzimy na prowadzenie 2-1. Niestety w siedemnastej minucie rywale strzelają bramkę na 2-2. Nasi chłopcy starali się jeszcze za wszelka cenę przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść, ale w zdobyciu bramki „przeszkadzaja” słupki i poprzeczka. Mecz kończy się remisem i o wyniku spotkania decydują karne. Piękne interwencje naszego bramkarza Piotra Gajdy i bezbłędnie wykonany karny przez Szymka Dziadosza powodują, że konkurs rzutów karnych wygrywa Szóstka Jasło 2001 !!!

wd-(3)

wd-(5)Najlepszym bramkarzem turnieju został Piotr Gajda, do czego w dużej mierze przyczyniły się bardzo dobre interwencje w konkursie rzutów karnych. Gratulacje!!!
Skład szóstki: Piotr Gajda, Szymon Stasz, Arkadiusz Majka, Szymon Pankiewicz, Arkadiusz Baran, Maciej Setlik, Szymon Dziadosz, Szymon Frączek, Bartosz Stasz, Mikołaj Jelec, Bernardo Fernandes Machado, Wiktor Brągiel.
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1.UKS 6 JASŁO
2.SLAVOJ TREBISOV B
3.STARA LUBOVNIA
4.HUMENNE
5.CIGANT
6.TARNOVIA TARNÓW
7.MICHALOVCE
8.KAC KOSICE.
9. ZS TREBISOV
10.SLAVOJ TREBISOV

UKS ,,Szóstka”

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin