czwartek, 14 listopad 2013 18:55

Medale judoczek ASW JUDO JASŁO na Pucharze Polski w Bytomiu

asia liberty

W ostatnim oficjalnym starcie naszych judoczek w tym roku przyszło nam rywalizować podczas Pucharu Polski "Liberty Cup" w Bytomiu, gdzie zjechali się najlepsi polscy judocy w kategorii juniora młodszego.

W nowoczesnej hali sportowej rywalizowało 350 zawodników z całej Polski.
Udział w tych zawodach wzięły również podopieczne trenera Przemysława Czarneckiego, które udowodniły, że należą do ścisłej czołówki polskiego judo.
Brązowe medale w tej ważnej imprezie wywalczyły Katarzyna Kolbusz oraz Joanna Nocula. Niestety pechowo te zawody zakończyła Paulina Górniak , która pomimo sporego prowadzenia w walce eliminacyjnej przegrała w końcówce i odpadła z dalszej rywalizacji.
Na uwagę zasługuje fakt, iż mimo krótkiej działalności naszego klubu zawodnicy w tym roku już wielokrotnie pokazali, że nawet z takiego małego miasta jak Jasło można osiągnąć duży sukces.

kasia liberty

W tym roku reprezentanci naszego klubu wielokrotnie stawali na podium Mistrzostw Polski, Pucharów Europy. Pucharów Polski oraz wielu licznych imprez międzynarodowych.
Gratulujemy kolejnego medalowego startu.

UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl