REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

sobota, 09 luty 2013 14:12

Strażacy najlepsi w turnieju siatkówki

Strażacy najlepsi w turnieju siatkówkiReprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle zwyciężyła w turnieju piłki siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie.


W turnieju uczestniczyli uczniowie z klas o profilu mundurowym szkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawiciele służb mundurowych z powiatu jasielskiego.
Zawody rozegrane zostały na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. W turnieju uczestniczyło sześć drużyn reprezentujących: Zespół Szkół w Trzcinicy, Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach, Liceum Ogólnokształcące w Nowym Żmigrodzie, Komendę Powiatową Policji, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz Zakład Karny w Jaśle.
Uroczystego otwarcia turnieju dokonał mł. insp. Andrzej Wędrychowicz Komendant Powiatowy Policji w Jaśle, który przywitał zawodników i życzył im powodzenia w rozgrywkach.
Zespoły rywalizowały w dwóch grupach. Po zaciętych grach eliminacyjnych w finale turnieju zagrali strażacy z uczniami ZS w Trzcinicy. Lepsi okazali się reprezentanci Państwowej Straży Pożarnej. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Mecze przebiegały w sportowej atmosferze. Obyło się bez poważnych urazów.
Zwycięzcom turnieju puchar wręczył mł. insp. Artur Dudek I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle. Pozostałe drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy.

KPP

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin