REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 03 czerwiec 2013 09:43

Szóstka rocznik 2003 na podium w Gorlicach

Szóstka rocznik 2003 na podium w Gorlicach

GKS Glinik Gorlice z okazji „Dnia dziecka” zorganizował w dniu 02. 06. 2013r. turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2003. W turnieju udział wzięło siedem drużyn, które rozgrywały swoje spotkania systemem „każdy z każdym”.


W pierwszym meczu drużyna jasielskiej Szóstki zmierzyła się z drużyną Juniora Łańcut i po dwóch trafieniach Wiktora Majewskiego odnotowała zwycięstwo 2 : 0. Drugie spotkanie to bramkowy remis 1 : 1 z drużyną Stali Mielec, a na listę strzelców ponownie wpisuje się Wiktor Majewski. Trzecie potyczka to starcie z drużyną Ekoballu Sanok, które po zaciętej walce i kolejnym trafieniu Wiktora Majewskiego kończy się zwycięstwem jasielskiej drużyny 1 : 0. W kolejnym meczu „Szóstka” wygrywa z Glinikiem II Gorlice 1: 0, a zwycięskiego gola strzela Grzegorz Sarnecki. Piąty mecz to starcie z drużyną Glinik I Gorlice z którego zwycięsko wychodzą gospodarze odnotowując wynik 3 : 1. Honorowe trafienie zalicza Dawid Nachman. Ostatni mecz to walka o drugie miejsce w turnieju w którym jasielscy piłkarze przegrywają z drużyną Resovii Rzeszów 2 : 1, bramkę dla Szóstki strzela Dawid Domasławski.

Szóstka rocznik 2003 na podium w Gorlicach


Szóstka rocznik 2003 na podium w Gorlicach
Szóstka rocznik 2003 na podium w Gorlicach
Nagrodę indywidualną najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Wiktor Majewski, natomiast nagrodą najlepszego zawodnika drużyny uhonorowany został Grzegorz Sarnecki
Drużyna Szóstki Jasło prowadzona przez trenera Wojciecha Dubiela wystąpiła w składzie: Alan Szerląg, Dawid Domasławski, Dawid Nachman, Grzegorz Sarnecki, Kacper Rogowski, Kacper Warchoł, Wiktor Majewski, Mikołaj Pezda, Mikołaj Kiełbasa

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Glinik I Gorlice
2. Resovia Rzeszów
3. UKS Szóstka Jasło
4. Stal Mielec
5. Ekoball Sanok
6. Junior Łańcut
7. Glinik II Gorlice

Organizatorom dziękujemy za miłą atmosferę i świetna organizację turnieju a zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

,,Szóstka" Jasło

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin