REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 13 maj 2013 10:32

Szóstka I na turnieju w Pustyni

IMG 9845 (1)

Nasza drużyna w dniu 11 maja wybrała się do Pustyni na ogólnopolski turniej „ERREA CUP 2013”.


Trzynaście drużyn zostało podzielonych na dwie grupy. W naszej grupie znalazły się zespoły MULKS PUSTYNIA, EKOBAL SANOK II, IGLOOPOL DĘBICA, CRACOVIA KRAKÓW, ZIOMKI RZESZÓW. W grupie b zagrały zespoły EKOBAL SANOK I, SMS MIELEC ,STAL RZESZÓW, DREAM TEAM BOCHNIA, SOCCER ROPCZYCE, CZARNOVIA CZARNA, MULKS PUSTYNIA II. Rywalizację rozpoczęliśmy od wysokiego zwycięstwa nad EKOBALEM SANOK aż 9:0.Następnie wygraliśmy z ZIOMKAMI RZESZÓW 4:0 , CRACOVIĄ KRAKÓW 4:1,MULKS PUSTYNIĄ 3:2,i zremisowaliśmy z IGLOOPOLEM DĘBICA 1:1 co dało nam pierwsze miejsce w grupie i walkę o finał.

IMG 9859


IMG 9864


 

W finale spotkaliśmy się z SMS MIELEC. Chłopaki nie dali rywalowi żadnych szans wygrywając 4:1 i zgarniając całą pulę wraz z najlepszym strzelcem turnieju którym został Oskar Polakiewicz z 11 bramkami. Zdobyliśmy dwadzieścia pięć bramek tracąc zaledwie pięć co świadczy w jakim gazie byli nasi chłopcy. Mecze odbywały się w koleżeńskiej atmosferze i w duchu fair play. Dzieciaki zasłużyły na wielkie brawa za swoją walkę i zaangażowanie. W pierwszym turnieju na trawie nam nie poszło. Zdobyliśmy tylko króla strzelców którym został Norbert Kopera zdobywając 10 bramek ale i tak jesteśmy zadowoleni. Oklaski należą się trenerowi Dominikowi Kowalskiemu za ustawienie chłopaków i motywację. Brawa dla rodziców za doping i wsparcie finansowe bez którego nie dalibyśmy sobie rady. Mamy nadzieję że będziemy jeszcze lepsi i dojdziemy jak najwyżej.
Skład zwycięskiej drużyny.
Konrad Sokołowski, Oskar Polakiewicz, Norbert Kopera, Alan Buba, Kamil Czech, Kacper Czępas, Karol Potera, Łukasz Zając, Mateusz Zając, Wiktor Fara, Hubert Halerz, Maciej Leśniak, Dominik Bilski, Bartosz Praskowicz

UKS Szóstka

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin