Fotograf ślubny Jasło

środa, 19 październik 2016 09:35

Zawodnicy ASW JUDO JASŁO na Międzynarodowym Turnieju Judo w Zakopanem Wyróżniony

julka

W dniu 15.10.2016 w Zakopanem odbył się po raz kolejny turniej judo, w którym brali udział zawodnicy podkarpackich klubów.

W zawodach udział wzięło 333 zawodników z Polski, Czech i Słowacji. Złoty medal wywalczyła Kornelia Mikrut, natomiast srebrny Mateusz Kluszczyk. Brązowe medale zdobyły Julia Mika, Patrycja Bania. Tuż za podium uplasowały się Anna Jurusik i Magdalena Lewicka, które niestety przegrały swoje pojedynki o brązowe medale. Gratulacje dla zawodników i trenerów.

kornelia