czwartek, 22 wrzesień 2016 11:11

Medale zawodników ASW JUDO JASŁO w Rumunii

Medale zawodników ASW JUDO JASŁO w RumuniiW dniach 17-18.09.2016 w Aradzie odbył się Międzynarodowy Turniej Judo, w którym po raz kolejny uczestniczyli zawodnicy ASW JUDO JASŁO.

Zawody jak co roku stały na wysokim poziomie sportowym o czym świadczy ogromna liczba uczestników i krajów które przystąpiły do rywalizacji. Zawodnicy, którzy brali udział w tym turnieju pod opieką trenera Karola Śmietany spisali się bardzo dobrze zdobywając 3 medale i trzy pozycje punktowe. Złoty medal dla naszego klubu wywalczył Patryk Zawadzki. Brązowe medale zdobyli Anna Jurusik i Mateusz Kluszczyk.
Natomiast na siódmych pozycjach uplasowali się bracia Norbert i Błażej Woźniak oraz Joanna Nowosielska. Brawo dla naszych zawodników za kolejne medale wywalczone dla naszego klubu i miasta Jasła.

ASW JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl