REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 29 marzec 2013 12:10

6 medali dla judoczek UKS MOSIR JASŁO w Otwartym Pucharze Polski

DSC 2034

W dniach 23-24 Marca w Suchym Lesie, odbył się Otwarty Puchar Polski Młodzików/czek, Juniorów/rek oraz Międzynarodowy Turniej Judo.


Nasz klub reprezentowała 12 osobowa grupa, która wywalczyła 6 medali. 

Złotymi medalistami zostali:
Gabriela Kwaśny
Marlena Gajecka
Zuzanna Motkowicz

Srebrny medal wywalczyli:
Szymon Kaźmierczyk
Karol Żyra

Brązowy krążek otrzymała:
Adriana Gajecka

DSC 2059


DSC 2068

Ponadto na punktowanym miejscu została sklasyfikowana: Barbara Śliwa zajmując 5 miejsce oraz Marlena Źrebiec, która uplasowała się na 7 miejscu.
W zawodach wystartowali również: Grzegorz Żytniak, Patryk Piątek, Julia Motkowicz, Aleksandra Kaźmierczyk. Ale niestety nie przebrnęli walk eliminacyjnych.

DSC 2070


DSC 2081
DSC 2084

Gratulujemy zawodnikom wspaniałych wyników.
Teraz szykujemy formę na Mistrzostwa Polski, które odbędą się 20-21 Kwietnia w Bochni. Trzymajcie kciuki za naszych zawodników.

DSC 2106Serdeczne Podziękowania dla Pana Jurka Kwaśnego i Firmy MGM REKLAMY oraz ERA Przewozy Międzynarodowe, za pomoc w organizacji wyjazdu.

UKS MOSiR JASŁO
www.judomosir.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # fifi 2013-03-29 12:24
Serdeczne gratulacje:) Oby więcej takich sukcesów!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
+3 # j23 2013-03-29 14:57
obie sekcje judo z Jasło pokazały wielką klasę. Wśród najlepszych klubów z kraju nasi zawodnicy i zawodniczki byli grupą wyróżniającą się. W megafonie co rusz słychać było zapowiedzi walk i wygranych sportowców Michała i Przemka. Judocy znanych klubów z Warszawy, Wrocławia Bytomia czy Włocławka wielokrotnie schodzili z maty przegrani po walkach z naszymi>!Brawo trenerzy, brawo zawodnicy.Szkod a że nie jesteście jedną sekcją!!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin