REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 25 maj 2015 11:33

Kolejny start JSC w Łańcucie

Kolejny start JSC w ŁańcucieW dniu 10 maja odbył się IV Łańcucki Maraton MTB. Trasa przebiegała po pięknych terenach widokowych Gminy Łańcut i Markowa oraz Miasta Łańcuta w północnej części Pogórza Dynowskiego.Organizatorzy przygotowali trzy dystanse MINI - 25 km, MIDI - 45km i MAXI 76km. Na starcie stanęło prawie 160 zawodników, wśród których nie mogło zabraknąć skromnej ekipy z Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.
Start wszystkich dystansów nastąpił o godzinie 11.00. Dokładnie w tym samym momencie z nieba zaczął padać deszcz, który w szybkim tempie rozmył część trasy i tym samym utrudnił zawodnikom rywalizację.
Na dystansie MINI wystartował Piotr Gryzło, który od samego początku jechał na czele całego wyścigu i niezagrożony dojechał do mety na pierwszym miejscu w swojej kategorii wiekowej. Również na tym samym dystansie wystartował Rafał Cygan który także wygrał w swojej kategorii wiekowej.

14


Na najdłuższym i najcięższym dystansie MAXI, drugie miejsce na podium przypadło Jakubowi Gryzło, który pomimo defektu na samym początku wyścigu zdołał odrobić stratę i szczęśliwie dojechać do mety tracąc do zwycięzcy swojej kategorii wiekowej niespełna 14 minut.
Startujący również na dystansie MAXI, Mateusz Woźniak z powodu poważnego defektu roweru musiał się wycofać z rywalizacji.
Już w najbliższą niedzielę zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów wystartują w Maratonie Rowerowym z serii Cyklokarpaty w Kluszkowcach. Maratonten będzie jedną z edycji Pucharu Polski w Maratonach MTB.
Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów
Fot: JSC / Internet

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin