REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 29 marzec 2013 08:49

Medale judoczek ASW na Pucharze Polski

1

Po raz kolejny ekipa UKS ASW – JUDO JASŁO udowodniła, że należy do ścisłej czołówki w naszym kraju.


Tym razem drużyna z Jasła wzięła udział w zawodach w Suchym Lesie koło Poznania, gdzie rozegrany został Otwarty Puchar Polski młodziczek i młodzików oraz juniorów i juniorek młodszych jak również międzynarodowy turniej judo dzieci.
Ogromnym sukcesem dla naszego klubu zakończyła się rywalizacja w kategorii młodziczek gdzie 4 osobowa reprezentacja wywalczyła 3 złote medale i 1 piąte miejsce.

2


3Złote medale zdobyły Paulina Górniak, Joanna Nocula oraz Katarzyna Kolbusz. Tuż za podium uplasowała się Klaudia Przewoźnik, który przegrała swoją walkę o brązowy medal.
Wynik ten spowodował, że judoczki klubu ASW JUDO JASŁO po raz pierwszy w historii wygrały klasyfikację medalową Pucharu Polski. Warto zaznaczyć, że w turnieju rywalizowało ponad 800 osób ze 107 klubów.

 

5


7P tym sukcesie w drugim dniu rywalizacji do walk o medale przystąpili juniorzy młodsi oraz grupa dzieci. W tych zawodach nasz klub reprezentowali: Joanna Nocula, która znów stanęła na najwyższym stopniu podium w rywalizacji ze starszymi od siebie rówieśniczkami, w tej samej kategorii brązowy medal wywalczyła Klaudia Przewoźnik. Bardzo wysoką lokatę wywalczył również w grupie wiekowej juniora Dawid Szymkowski, który uległ w walce o brązy medal w swojej kategorii wagowej. W drugim dniu turnieju rywalizowały również nasze dwie dziewczyny, walczące w kategorii dzieci.

 

9


11


 

Dużą niespodziankę sprawiła trenujaca stosunkowo niedługo Natalia Jankowska, która wywalczyła srebrny medal w kategorii wagowej do 36 kilogramów. Bardziej doświadczona Natalia Nocula wywalczyła brązowy medal w kategorii wagowej do 32 kilogramów.
Turniej w Suchym Lesie był dla naszych judoków bardzo udany, gdyż po raz kolejny pokazali, że należą do ścisłej czołówki w naszym kraju w swoich grupach wiekowych.

UKS ASW-JUDO JASŁO
www.judo-jaslo.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
+2 # as 2013-03-29 12:25
Brawo!! Trzymam za Was kciuki!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin