piątek, 03 kwiecień 2015 10:17

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w JudoW dniu 21 marca 2015 r. w Krośnie odbyły się „Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo”.

Wspaniale zaprezentowali się na tych zawodach judocy UKS MOSIR JASŁO zdobywając :8 złotych medali, 4 srebrne i 4 brązowe. Nasz klub reprezentowało 17 odważnych judoków. Bardzo cieszymy się, że nasi judocy nie boją się rywalizować i z wielką chęcią i uśmiechem pojechali na te zawody. A co najważniejsze zaczynają tworzyć super zespół, który wspiera się i dopinguje wzajemnie na macie i poza nią. Wszystkim naszym zawodnikom należą się wielkie gratulacje!!! Oby tak dalej!

IMG 7669

IMG 7674
IMG 7680
IMG 7691
Złote medale zdobyli : Jan Topolski, Jakub Piątek, Wiktoria Górska, Weronika Augustowska, Dominika Dybaś, Gabriela Kwaśny, Kamil Nowak, Patryk Piątek .
Srebrne medale zdobyli :Emanuela Pięta, Agnieszka Klęba, Marlena Gajecka, Marlena Źrebiec. Brązowe medale zdobyli: Julia Wojdyła, Grzegorz Żytniak, Adrianna Gajecka, Igor Czernik.Na czwartym miejscu uplasował się Szymon Jagielski.
Dziękuję naszym sponsorom za wspieranie naszej kariery: Urządowi Miasta Jasło, MOSIR Jasło, MPM - Jasielskiej Sieci Sklepów, GRUBCIO - kawiarnia, HABYS - sprzęt rehabilitacyjny.
www.judomosir.pl