Jasło

Fotografia ślubna

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

niedziela, 08 marzec 2015 19:22

Międzynarodowy Turniej Judo w Niemczech

Międzynarodowy Turniej Judo w NiemczechW dniu 1 marca członkowie UKS „MOSiR” Jasło sekcja Judo, pod baczną pieczą trenera Michała Czarneckiego ,uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Judo w Niemczech.


Nasza ekipa pokazała się z mocnej strony .Jedenastoosobowa grupa wywalczyła 8 medali. Gratulacje za złote krążki przywiezione do Jasła należą się:
Mai Kwaśny, Marlenie Gajeckiej oraz Patrykowi Piątek
Srebro dla Jasła wywalczyły: Gabrysia Kwaśny, Edyta Czempała oraz Wiktoria Górska.
Brąz przypadł w udziale: Adriannie Gajeckiej oraz Karolowi Henzel.

DSC 0672

Pogratulować należy również Beacie Lejkowskiej , która uplasowała się na piątej lokacie oraz Grzegorzowi Żytniakowi i Dominice Dybaś za zajęcie siódmego miejsca.
Dla Was wszystkich ogromne podziękowania za waleczność, wytrwałość i za to ,że judo macie i w głowach i w sercach.

DSC 0624

Dziękujemy również rodzicom za ogromną pomoc w transporcie i opiece, szczególnie państwu Marii i Jerzemu Kwaśny –MGM REKLAMY za użyczenie własnego transportu oraz panu Grzegorzowi Żytniakowi ,który bezpiecznie dowiózł nas na miejsce.
Podziękowanie również dla Jasielskiej Sieci Sklepów MPM oraz firmie Habys za wsparcie finansowe, bez którego wyjazd nie doszedł by do skutku.

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje