czwartek, 05 marzec 2015 11:25

V Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo

V Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w JudoW dniu 7.03.2015 (sobota) w Sali Publicznego Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbędzie się kolejna już edycja Otwartych Mistrzostw Miasta Jasła.

Turniej organizowany przez klub UKS ASW JUDO JASŁO przy wsparciu Miasta Jasła, Starostwa Powiatowego w Jaśle, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie zaliczyć można do największych imprez judo na Podkarpaciu.
Co roku udział w nim bierze około 400 startujących. Na jasielskich matach rywalizują zawodnicy w grupach wiekowych dzieci, młodzików juniorów młodszych oraz seniorów.
W tym roku do rywalizacji swój udział zgłosiły drużyny z Ukrainy, Słowacji, Czech, Rumunii oraz wielu klubów z Polski m.in. kluby z Warszawy, Nowej Soli, Krakowa, Rzeszowa, Krosna, Jarosławia, Zakopanego.

judo1

Podczas tych zawodów wystąpią medaliści Mistrzostw Polski w kilka kategoriach wiekowych, tak więc rywalizacja zapowiada się emocjonująco. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i kibicowaniu jasielskim zawodnikom.
Rozpoczęcie zawodów o godzinie 10.30

UKS ASW – JUDO JASŁO