środa, 21 styczeń 2015 09:42

XV turniej halowy o Puchar Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

XV turniej halowy  o Puchar Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej W sobotę 17.01.2015r. odbył się w Jaśle XV turniej halowy o Puchar Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Janusza Przetacznika dla rocznika 2006.

W turnieju zagrało 7 drużyn systemem każdy z każdym. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła drużyna UKS 6 Jasło prowadzona przez trenera Artura Tomaszewskiego. Drugie miejsce zajął zespół Partizana Bardejov a 3 Bardomed Krosno. Drużyna AP Jasło trenowana przez Roberta Podkulskiego, zajęła 6 miejsce w turnieju. Cieszy fakt że w żadnym spotkaniu nie ustępowaliśmy innym bardziej doświadczonym drużynom. Gdybyśmy wykorzystali stwarzane sytuacje wynik byłby o wiele lepszy. Po zakończonych meczach wręczono nagrody ufundowane przez Prezesa Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Pana Janusza Przetacznika. Oprócz medali i pucharów wybrano również po 3 najlepszych zawodników, bramkarzy oraz strzelców turnieju. Wśród bramkarzy nagrody otrzymali: Matelowski Karol /Bardomed Krosno/, Leśniak Maciej /UKS 6 Jasło/, oraz Drzyzga Rafał /Tempo Nienaszów/.

16

Najlepszymi zawodnikami zostali wybrani: Bilski Dominik /UKS 6 Jasło/, Hlarinkova Linda /Partizan Bardejov/, Sendra Igor /AP Jasło/. Statuetki dla najlepszych strzelców turnieju odebrali: Nowak Adrian /Partizan Bardejov/, Czerwiec Radosław /Igloopol Dębica/ oraz Cyganowski Patryk /Igloopol Dębica/. Nagrody wręczali v-ce prezes JSM Pan Kazimierz Wójtowicz oraz członek Rady Nadzorczej Pan Marek Myśliwiec. Dziękujemy Grzegorzowi Wanat właścicielowi Kawiarni Rubikon w Czeluśnicy za ufundowanie pysznego poczęstunku dla uczestników turnieju. Skład AP Jasło: Dąbrowski Szymon, Borda-Sieczkowski Miłosz, Lewandowski Jakub, Dziadosz Michał, Tyrcha Damian, Wanat Radosław, Sendra Igor, Sieńkowski Michał, Barzyk Oskar, Plakut Konrad, Podkulski Gabriel, Hendzel Wiktor, Goleń Jakub, Lenart Nick, Trener: Robert Podkulski.

Końcowa tabela turnieju:
1. UKS 6 Jasło