REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 31 październik 2014 00:00

Turniej o Puchar Miasta Jasła rocznik 2007

1W niedzielę 26 października drużyna Szóstki Jasło rocznik 2007, rozpoczęła cykl turniejów o ''Puchar Miasta Jasła'', rozegranym w hali Gimnazjum nr 1.


Zespoły biorące udział w turnieju podzielone zostały na dwie grupy. W grupie A została rozpisana drużyna UKS 6 Jasło I, która rozegrała mecze kolejno z AP Sandecja Nowy Sącz I, ulegając Sandeczanom 0:2. Kolejne spotkanie z drużyną Ekoballu Sanok I było bardzo wyrównane, niestety szybko stracona bramka odbiera ducha walki naszym chłopcom, co skutkuje przegraną 0:3. Następne mecze również nie należały do najszczęśliwszych, przegrywamy kolejno z Dunajcem Nowy Sącz 0:4, oraz Igloopolem Dębica I 0:4. Mimo przegranych spotkań chłopcy udowodnili wszystkim przybyłym, że porażka jest motywacją do jeszcze bardziej wytężonej pracy na treningach.
Nasza druga drużyna UKS 6 Jasło II, grająca w grupie B, wygrała pewnie pierwsze spotkanie z zespołem Sandecji Nowy Sącz 5:1,zremisowała z Igloopolem Dębica 0:0 i w trzecim spotkaniu wygrała z Ekoballem Sanok 1:0.

2

3

Po przerwie rozegrane zostały mecze o miejsca 7-8, 5-6, oraz 3-4 w którym grały Ekoball Sanok II i UKS 6 Jasło II, bardzo dobra gra naszego zespołu, oraz wygrana 2:0 plasuje naszą drużynę na trzecim miejscu w turnieju. W spotkaniu o pierwsze miejsce w regulaminowym czasie gry mecz nie został rozstrzygnięty. Dopiero konkurs rzutów karnych pokazuje że lepszą okazuje się drużyna Dunajca Nowy Sącz, która pokonała w karnych Ekoball Sanok I (1:0) i zajmuje ostatecznie pierwsze miejsce w turnieju.
Na turnieju nie mogło zabraknąć Pani Alicji Nowosielskiej Radnej Miasta Jasła, która dopingowała młodych zawodników i uczestniczyła w dekorowaniu drużyn pucharami, statuetkami i pamiątkowymi medalami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik naszego klubu Mateusz Szot, za co otrzymał pamiątkową statuetkę.
Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji turnieju, oraz doping, który jest taki ważny dla naszych chłopców. Szczególne podziękowania dla firmy PGNiG oddział w Sanoku, za wsparcie w organizacji turnieju.

4

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1.Dunajec Nowy Sącz
2.Ekoball Sanok
3.UKS 6 Jasło II
4.Ekoball Sanok II
5.Sandecja Nowy Sącz I
6.Igloopol Dębica
7.Sandecja Nowy Sącz II
8.Igloopol Dębica II
9.UKS 6 Jasło I

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin