REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 29 październik 2014 00:00

ZAWODNICZKI KLUBU ASW – JUDO JASŁO NAJLEPSZE W POLSCE

10732114 589772347812389 1952147923 oW dniu 25.10.2014 obyły się Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo Juniorek młodszych.


Turniej odbył się w Gliwicach. Do rywalizacji przystąpiły również zawodniczki klubu ASW JUDO JASŁO, które odniosły historyczny sukces.
Podczas tych zawodów nasze judoczki zdobyły dwa złote i dwa srebrne medale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia Nocula (40kg) oraz Katarzyna Kolbusz (48kg), natomiast srebrne medale przypadły w udziale Joannie Noculi (48kg), która stoczyła walkę o złoty medal ze swoją klubową koleżanką oraz Paulinie Górniak (57kg)
Te medale sprawiły, że nasz klub zwyciężył w klasyfikacji medalowej tych Mistrzostw Polski!

DSCN1870
Te kolejne medale sprawiły, że nasz klub tylko w tym roku wywalczył już 11 medali Mistrzostw Polski, co jest ogromnym sukcesem w zaledwie cztero letniej historii istnienia klubu.
Brawa dla całej drużyny! Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagają, niech nasze wyniki będą najlepszym podziękowaniem za wiarę w nasze możliwości.

Przemysław Czarnecki
ASW-JUDO JASŁO
WWW.judo-jaslo.pl

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Komentarze  
0 # judoka 2014-10-29 21:22
Bo wszyscy pojechaliśmy do Lubonia. A w tych Mistrzostwach wzięło ok. 70 osób,wiec mega poziom był. W kat. 40 kg. była sama, więc nie trudno o medal. Naprawdę historyczny sukces dla klubu. Do zobaczenia na Memoriale, wtedy zobaczymy jak Mistrzyniom pójdzie. Pozdrawiam
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin