środa, 29 październik 2014 00:00

ZAWODNICZKI KLUBU ASW – JUDO JASŁO NAJLEPSZE W POLSCE

10732114 589772347812389 1952147923 oW dniu 25.10.2014 obyły się Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo Juniorek młodszych.

Turniej odbył się w Gliwicach. Do rywalizacji przystąpiły również zawodniczki klubu ASW JUDO JASŁO, które odniosły historyczny sukces.
Podczas tych zawodów nasze judoczki zdobyły dwa złote i dwa srebrne medale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia Nocula (40kg) oraz Katarzyna Kolbusz (48kg), natomiast srebrne medale przypadły w udziale Joannie Noculi (48kg), która stoczyła walkę o złoty medal ze swoją klubową koleżanką oraz Paulinie Górniak (57kg)
Te medale sprawiły, że nasz klub zwyciężył w klasyfikacji medalowej tych Mistrzostw Polski!

DSCN1870
Te kolejne medale sprawiły, że nasz klub tylko w tym roku wywalczył już 11 medali Mistrzostw Polski, co jest ogromnym sukcesem w zaledwie cztero letniej historii istnienia klubu.
Brawa dla całej drużyny! Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagają, niech nasze wyniki będą najlepszym podziękowaniem za wiarę w nasze możliwości.

Przemysław Czarnecki
ASW-JUDO JASŁO