REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

piątek, 10 październik 2014 00:00

Akcja "Bądź widoczny - noś odblaski"

DSC 5928Klub siatkarski AZS PWSZ KARPATY MOSIR KHS KROSNO oraz Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S.A. organizują wśród młodzieży szkolnej kampanię odblaskową pn. "Bądź widoczny - noś odblaski".


W spotkaniach udział biorą:
1. Funkcjonariusz policji lub straży miejskiej,
2. Zawodnicy klubu siatkarskiego AZS PWSZ Karpaty MOSIR KHS KROSNO
3. Przedstawiciel Krośnieńskich Hut Szkła KROSNO S.A. – sponsora akcji

DSC 5925

DSC 5927

Cała kampania ma na celu uświadamianie dzieciom i młodzieży konieczności dbania o swoje bezpieczeństwo, poprzez noszenie odblasków, oraz wdrażanie dzieci i młodzież do aktywności ruchowej. Spotkania z młodzieżą odbywają się w szkołach i przedszkolach. W trakcie spotkań z młodzieżą siatkarki i siatkarze rozdają odblaski wszystkim najmłodszym!

W środę 8 października w hali MOSiR w Krośnie odbyło się kolejne spotkanie w ramach akcji. Tym razem spotkanie było skierowane do przedszkolaków.
W czasie spotkania policjant z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie przeprowadził krótką prelekcję na temat poruszania się w ruchu drogowym i konieczności noszenia odblasków, które to dzieci otrzymały w prezencie.

DSC 5942

DSC 5944

Po części wykładowej II trener Joanna Bednarczyk oraz zawodniczki i zawodnicy AZS PWSZ KARPATY MOSIR KHS KROSNO przeprowadzili dla dzieci zajęcia ruchowe. Atmosfera podczas zajęć była wspaniała i wszyscy dobrze się bawili.
W spotkaniu udział wzięło ponad 200 przedszkolaków z przedszkoli nr 1,3,5 w Krośnie.

Organizatorem kampanii klub siatkówki AZS PWSZ KARPATY KHS KROSNO.
Sponsorem kampanii są Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S.A., które ufundowały 3tys. odblasków.

Partnerami akcji są Urząd Miasta Krosna oraz Komenda Miejska Policji w Krośnie. Akcję wspiera Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie.

AZS PWSZ KARPATY KHS KROSNO

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin