REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

środa, 04 czerwiec 2014 02:00

Pływać każdy może ... Amatorskie Mistrzostwa Polski w Pływaniu

IS DPP 0082

3 czerwca br. na Krytej Pływalni w Jaśle odbyły się Mistrzostwa Jasła w pływaniu. Fotorelacja


Ponad 150 osób rywalizowało ze sobą w różnych kategoriach wiekowych. Na tegorocznych zawodach Jasło gościło pływaków z 8 miast. Na mistrzostwach zjawili się również reprezentanci ze Słowacji. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w stylu dowolnym, klasycznym, grzbietowym oraz motylkowym. Choć uczestniczący w mistrzostwach goście reprezentowali wysoki poziom – jasielska kadra nie pozostawała w tyle zdobywając wiele złotych medali.

IS DPP 0113


Liczną grupę pływaków reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Jaśle, którzy mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami w pływaniu. Organizatorzy przygotowali tzw. sztafetę w klasyfikacji szkół stylem dowolnym, w której zawodnicy mieli do pokonania 4 x po 25 metrów. Organizatorami zawodów był klub sportowy – Speed Jasło, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta w Jaśle. Na zakończenie zawodów rozdano 100 medali, 12 pucharów oraz rozlosowano wiele atrakcyjnych nagród.

IS DPP 0135


Już dzisiaj zapraszamy na jesienną edycję Amatorskich Mistrzostw Polski w pływaniu – Family Cup 2014, które odbędą się w naszym mieście. 

Anna Dziura

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin