REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

czwartek, 16 styczeń 2014 12:59

Zwycięstwo AP Jasło w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Miasta Jasła

01

Doskonale rozpoczęli rok 2014 młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Jasło rocznik 2001.


W pierwszym turnieju w tym roku podopieczni trenera Juliana Jachyma wygrali Turniej o Puchar Miasta Jasła organizowany przez UKS 6 Jasło. Trafiliśmy do bardzo silnej grupy /w meczach finałowych wszystkie drużyny z naszej grupy wygrały swoje mecze/ i wiadomo było, że nie będzie łatwo. W pierwszym meczu turnieju wygrywamy 1:0 z Igloopolem Dębica/bramka Błasik Mateusz/ po meczu który toczył się głównie w środku pola i sytuacji bramkowych obie drużyny stworzyły bardzo mało. W drugim meczu turnieju remisujemy 0:0 z drużyną z Węgier Cigand SE. Mecz wyrównany w którym obie drużyny grały ładnie piłką. W ostatniej minucie po naszych prostych błędach drużyna Cigand miała dwie dobre sytuacje bramkowe, które świetnie wybronił wracający po kontuzji Rafał Mastaj. W trzecim meczu wygrywamy 1:0 z Sandecją Nowy Sącz po bramce Rafała Niedziałkowskiego. Mecz walki w którym obie drużyny dążyły do wygranej. Tym razem to nasza drużyna była lepsza o tą jedną bramkę. W ostatnim meczu grupowym wygrywamy po bardzo słabej grze 2:0 z OKS Sobniów /bramki: Krzysztof Lewicki i R. Niedziałkowski/. Dobrze że słabszy moment trafił się ze słabym przeciwnikiem. Awansujemy do półfinału z drugiego miejsca w grupie i tam czeka na nas gospodarz turnieju UKS 6 Jasło. Mecz w którym UKS ma przewagę, stwarza więcej sytuacji bramkowych, ale my mamy w bramce Rafała Mastaja. Rafał bronił świetnie i do końca meczu nie dał się pokonać zawodnikom 6 Jasło. O awansie do finału musiały zadecydować rzuty karne. Zawodnicy AP Jasło strzelali lepiej i wygrywamy 4:3. W drugim półfinale Cigand SE wygrywa z Galicją Nowy Sącz i finale gramy z drużyną węgierską. Finałowy mecz to gra nerwów. Po błędzie obrońcy Cigandu Rafał Niedziałkowski strzela na 1:0. Po strzeleniu bramki z radości zdejmuje koszulkę i dostaje 2 minuty kary. Grając w osłabieniu chłopcy pokazali charakter. Nie dali sobie strzelić bramki i po ostatnim gwizdku zapanowała wielka radość.
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik AP Jasło Rafał Mastaj.
Skład drużyny AP Jasło: Rafał Mastaj, Patryk Śnieżek, Paweł Brągiel, Mateusz Błasik, Krzysztof Kaleta, Maksymilian Jakubowski, Krzysztof Lewicki, Rafał Niedziałkowski, Jacek Kuchta, Adrian Szetlak, Hubert Chochołek, Trener: Julian Jachym.
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. AP Jasło
2. Cigand SE /Węgry/
3. UKS 6 Jasło
4. Galicja Nowy Sącz
5. Igloopol Dębica
6. Sandecja Nowy Sącz
7. Drustav Svidnik /Słowacja/
8. Tarnovia Tarnów
9. OKS Sobniów
10.Liwocz Brzyska

AP JASŁO

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin