REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

wtorek, 01 październik 2013 21:28

WSCHÓD. WYSTAWA.

WSCHÓD.-WYSTAWA---MBP-Jasło-(1)

Od piękna przyrody, przez las jako symbol niepewności, do teorii Wielkiego Wybuchu. Od „sprutych myśli” przez język migowy i „swego rodzaju publikacje” do komunikacji wizualnej.


Pierwsza wystawa Klubu Inicjatyw Artystycznych “WSCHÓD”, skupiającego młodych jasielskich pasjonatów sztuki, działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, ma na celu zaprezentowanie sylwetek i twórczości jego członków. Ze względu na szero¬ki wachlarz talentów i zainteresowań artystów wystawiających swe prace, wystawa ma charakter interdyscyplinarny, zawiera prace plastyczne,
literackie oraz fotografie. Każda rama różni się także pod względem tematyki oraz koncepcji. Na wystawie zobaczymy prace: Aleksandry Nguyen Van, Moniki An Heleny Tran, Anny Niezgody, Hanny Wędrychowicz, Aleksandry Zajdel, Pawła Kalety i Alberta Kociuby.

Zapraszamy do holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, wystawę można oglądać do 30 X 2013 r.

MBP w Jaśle

 

REKLAMA

Fotograf Jasło

 

Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin