Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Rozpoczyna się budowa mostu na ul. Towarowej w Jaśle

Od poniedziałku (22 kwietnia) rozpoczną się prace przy budowie mostu na ul. Towarowej (potok warzycki) i przebudowie ul. Sroczyńskiego. Wartość zadania wynosi 4,3 mln zł. Na czas trwania inwestycji dotychczasowe połączenie drogowe zostanie zamknięte i wprowadzone zostaną objazdy.

 

- To kolejna inwestycja mostowa, która prowadzona będzie w najbliższym czasie. Przypomnę, że już trwają prace przy, bardzo ważnej dla miasta, przebudowie mostu na osiedlu Krajowice. W sumie prace związane z obydwoma mostami – na ul. Krajowickiej i na ul Towarowej - warte są blisko 19 mln zł – mówi Ryszard Pabian, burmistrz Jasła


Rozpoczynamy budowę mostu na ul. Towarowej w Jaśle – zmiana organizacji ruchu


Rozpoczyna się budowa mostu na ul. Towarowej w Jaśle


Rozpoczyna się budowa mostu na ul. Towarowej w Jaśle


W przyszłym tygodniu wykonawca rozpocznie prace modernizacyjno-budowlane związane z rozbudową ul. Towarowej, czyli budową mostu oraz przebudową ulicy Sroczyńskiego. Zadanie to obejmuje m.in. rozbiórkę przepustu, budowę nowego mostu nad potokiem warzyckim, budowę odcinków sieci kanalizacji deszczowej i gazowej, a w przypadku drogi jej przebudowę. Wartość zadania, które wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle, wynosi 4,3 mln zł. Termin realizacji to 2025 rok. 

Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wprowadzonego nowego oznakowania. 

 

Urząd Miasta w Jaśle

50000 Pozostało znaków