Fotograf ślubny Jasło

informacje

piątek, 13 październik 2017 12:02

Jasielska Karta Seniora Wyróżniony

karta senioraMiasto Jasło wprowadza Jasielską Kartę Seniora.

Będzie ona uprawniała osoby, które ukończyły 60 rok życia do korzystania na preferencyjnych warunkach między innymi z oferty z miejskich jednostek organizacyjnych.

Celem programu jest aktywizacja społeczna seniorów poprzez ułatwienie im dostępu do usług kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych świadczonych przez jednostki organizacyjne Miasta, jak również stworzenie możliwości korzystania z ulg i zniżek przy zakupie towarów lub usług oferowanych przez inne podmioty, które zgłoszą deklarację przystąpienia do programu.

Koordynatorem programu jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle. Wnioski o wydanie karty można składać w budynku MOPS znajdującym się w Jaśle przy ul. Kochanowskiego 3 (pokój nr 4), w godz. 7.30 – 15.30.

Urząd Miasta w Jaśle