sobota, 02 lipiec 2016 18:51

Utrudnienia w ruchu Wyróżniony

Utrudnienia w ruchuUprzejmie informujemy, że Wykonawca robót budowlanych związanych z przebudową drogi powiatowej Nr 1835R Kołaczyce – Brzyska – Brzyska przez wieś, rozpocznie układanie warstwy ścieralnej całą szerokością drogi w dniach 4 i 5 lipca br., tj. poniedziałek i wtorek, w godzinach od 700 do 1700.

Wiązało się to będzie z całkowitym zamknięciem ruchu kołowego na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 73 do placu targowego. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, termin zakończenia może ulec zmianie.

Za utrudnienia na przebudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe w Jaśle