poniedziałek, 07 wrzesień 2015 20:00

Ostrzeżenie przed osobami oferującymi sprzedaż narkotestów Wyróżniony

sanepidPaństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle ostrzega przed osobami, które oferują sprzedaż testów na obecność narkotyków dla szkół przedstawiając się jako pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Informuję, że Inspekcja nie prowadzi sprzedaży narkotestów i żadne zalecenia w tym zakresie nigdy nie zostały wydane. Nie ma również żadnych przepisów prawa, które obligowałyby dyrektorów szkół do zakupu tego typu artykułów.
W przypadku pojawienia się takich osób, należy ich wylegitymować i zgłosić Policji, bowiem praktyki takie mają znamiona oszustwa.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny
w Jaśle