niedziela, 28 czerwiec 2015 11:35

Bezpłatne bilety na otwarty basen Wyróżniony

Bezpłatne bilety na otwarty basenMiasto Jasło, jak co roku w okresie wakacyjnym, zaplanowało przydział bezpłatnych biletów na basen odkryty MOSiR w Jaśle dla dzieci i młodzieży z jasielskich osiedli. Łącznie na osiedla trafiło 1580 biletów.

Zainteresowani otrzymaniem jednorazowych wejściówek powinni zgłosić się do przewodniczących zarządów osiedli wraz z pisemną zgodą rodziców bądź opiekunów.

Bilety trafiły na osiedla: Kopernika, Gądki, Niegłowice, Żółków, Rafineria, Ulaszowice, Hankówka, Sobniów, Brzyszczki, Śródmieście, Krajowice, Gamrat, Bryły, Mickiewicza, Górka Klasztorna, Kaczorowy.

UMJ