piątek, 30 styczeń 2015 09:24

Bożena Macek - Lubaś radną Rady Powiatu w Jaśle Wyróżniony

Bożena Macek - Lubaś radną Rady Powiatu w JaśleBożena Macek - Lubaś została radną Rady Powiatu w Jaśle.

Zastąpiła na tym stanowisku Henryka Motkowicza, który zrezygnował z mandatu radnego powiatowego, ponieważ został zastępcą Wójta Gminy Jasło.

IMG 0035

Henryk Motkowicz z dniem 8 grudnia  2014 r. Zarządzeniem Wójta Gminy Jasło Stanisława Pankiewicza został powołany na stanowisko zastępcy wójta. Zgodnie z obowiązującym prawem musiał się wobec tego zrzec funkcji radnego powiatowego. Jego miejsce zajęła Bożena Macek Lubaś, która na sesji 29 stycznia br. złożyła uroczyste ślubowanie, obejmując tym samym mandat Radnego Powiatowego.