Jasło

Fotograf ślubny Jasło Krosno

REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 20 grudzień 2021 10:34

POTRĄCENIE PIESZEGO NA DRODZE POWIATOWEJ W SIEKLÓWCE

potracenie pieszegoPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ucierpiał potrącony przez samochód mężczyzna.


Kierujący osobowym nissanem potrącił 67-letniego mieszkańca Sieklówki. Pieszy z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.
Wczoraj około godziny 17.30, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na drodze powiatowej w Sieklówce. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do potrącenia pieszego doszło najprawdopodobniej w trakcie mijania się dwóch pojazdów osobowych. Kierujący osobowym nissanem, jadąc w kierunku Lubli, podczas mijania się z jadącym z naprzeciwka samochodem nie zauważył idącego poboczem mężczyzny. W wyniku zdarzenia, potrącony 67-latek doznał obrażeń i został przewieziony do jasielskiego szpitala.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i sporządzili dokumentację fotograficzną. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

pw

REKLAMA

Projektowanie stron internetowych Jasło

Więcej w tej kategorii: « Wypadek na ul. Lwowskiej w Jaśle
Komentarze  
+1 # Dawid 2021-12-20 23:41
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Informacje