Jasło

Fotograf ślubny Jasło Krosno

poniedziałek, 20 grudzień 2021 10:34

POTRĄCENIE PIESZEGO NA DRODZE POWIATOWEJ W SIEKLÓWCE

potracenie pieszegoPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym ucierpiał potrącony przez samochód mężczyzna.

Kierujący osobowym nissanem potrącił 67-letniego mieszkańca Sieklówki. Pieszy z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.
Wczoraj około godziny 17.30, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na drodze powiatowej w Sieklówce. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do potrącenia pieszego doszło najprawdopodobniej w trakcie mijania się dwóch pojazdów osobowych. Kierujący osobowym nissanem, jadąc w kierunku Lubli, podczas mijania się z jadącym z naprzeciwka samochodem nie zauważył idącego poboczem mężczyzny. W wyniku zdarzenia, potrącony 67-latek doznał obrażeń i został przewieziony do jasielskiego szpitala.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i sporządzili dokumentację fotograficzną. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

pw

Projektowanie stron internetowych Jasło